Zaterdag 15 augustus 2020 – Spelletjesmiddag/- avond

Eindelijk weer een activiteit voor de jeugd! Spelletjes op het voetbalveldje in Garnwerd. Door de commissie jeugdactiviteiten zijn er ’s ochtends diverse spelletjes neergezet.

Rond 16.00 uur kwamen er 27 kinderen om hieraan mee te doen, een hele mooie opkomst.

Na een welkomstwoord en een korte uitleg over coronamaatregelen mochten de kinderen zelf uitzoeken wat ze wilden gaan doen. De volgende onderdelen stonden verdeeld over veld: tafeltennis, volleybal, badminton, labyrint, levend ganzenbord, ringengooien, “handgranaat” werpen, touwtrekken, skippybalk, rubsband, skilopen en er werd ook gebruik gemaakt van het speeltuintje.

Met dank aan Sociaal werk De Schans voor het (gratis) lenen van een aantal van deze spellen.

Rond 18.00 uur was er een pauze. Bij het Woaterbörgje was patat met een frikandel, kroket of kaassoufflé besteld. Tussen de bedrijven door was er voldoende ranja en water te krijgen.

De dag werd afgesloten met een wedstrijd touwtrekken, waarbij de meiden het opnamen tegen de jongens. De meiden trokken uiteindelijk aan het langste eind en hebben gewonnen met 3 – 1.

We kunnen met z’n allen terugkijken op een leuke, gezellige en zeer geslaagde dag.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.