Nieuwjaarsvisite 2026

Op 23-01-2026 trotseerden vele Garnwerders de kou om met elkaar het nieuwe jaar in te luiden. In de sfeervolle Doorrit werden ze verrast met heerlijke tiramisu van Hammingh. Als voorzitter van de Dorpsvereniging opende Jelle de avond met daarna het doornemen van de wijzigingen in de burgerlijke stand.

We konden constateren dat Garnwerd weer een aantal nieuwe inwoners mocht verwelkomen.
Een aantal inwoners van Garnwerd werd in het zonnetje gezet, omdat zij de prijswinnaars waren van de lichtjeswedstrijd in december.

Tot Görtvreter van het jaar is door het bestuur Suzanne Rohde gekozen. Al vele jaren zet zij zich in voor allerlei activiteiten in het dorp, zoals de Zomer Jazz Fiets Tour, culturele activiteiten, de Dorpspraat en van recente datum de succesvolle Dorpsmaaltijd. Van harte gefeliciteerd!

Vervolgens was het woord aan Thomasvaer en Pieternel, die op humoristische wijze het afgelopen jaar doornamen. De aanwezigen moesten even bekomen van de schrik toen zij van Pieternel de vraag kregen voorgelegd of ze wel lid waren van de dorpsvereniging. Zo niet, dan moesten ze vertrekken. Gelukkig wist Thomasvaer de gemoederen te bedaren door duidelijk te maken dat iedereen mocht blijven.

Met wat aanwijzingen voor het verbeteren van de communicatie werd vastgesteld dat er het afgelopen jaar weer veel mooie bijeenkomsten en feesten waren geweest en dat veel Garnwerders zich inzetten voor de gezelligheid en saamhorigheid in het dorp.

Met een fijne neus voor mooie vragen presenteerden Miente, Robbert en Arie vervolgens de pubquiz. Het werd een spannende strijd, die pas in de laatste ronde werd beslist. Dankzij uitmuntende muzikale en topografische kennis werd uiteindelijk Tafel 1 de winnaar.

Met veel dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan de organisatie sloot Jelle de avond. Er volgde nog een gezellige nazit.

Reacties zijn gesloten.