De twee jongste jeugdgroepen van Rederijkerskamer Iovivat uit Garnwerd spelen op zaterdagavond 11 april om 19.30u. en op zondagmiddag 12 april om 15.00u hun jaarlijkse voorstellingen in de Blauwe Schuit in Winsum. Beide stukken zijn geschreven door theatermaker Niels Smit Duyzentkunst.
In de voorstelling “Kreuk, kreng, gekrenkt”, in de regie van Gerro Dijk en Jose Timmer, volgen we een gekrenkt elfje dat boos is omdat haar vleugeltje is gekreukt. En oh jee, pas dan maar op! Voor je het weet verandert een lief elfje in een boosaardig wezentje met alle gevolgen van dien… De personages in dit stuk proberen allemaal op hun eigen manier de situatie op te lossen, maar dit lijkt vergeefse moeite. Komt dit ooit nog goed? En wat is er toch met al die strijkijzers…..?
De tweede groep speelt de voorstelling “E” onder regie van Aafke Renken. Deze voorstelling is haar afstudeerproject voor de opleiding tot ‘theaterregisseur voor de amateurkunst’. Wanneer Koning Hubertus van Halenkijn tot Pruisenkul geconfronteerd wordt met een lege schatkist, bedenkt hij een waanzinnig plan om de staatskas weer aan te vullen. De dorpsbewoners vinden de maatregel echter onacceptabel. Ze bedenken een strategie om er onder uit te komen. Koningsdag nadert en wat is er toch steeds met die geheimzinnige kast daar op het dorpsplein….
De twee voorstellingen worden beide dagen achter elkaar gespeeld. Reserveren nu via de website van Iovivat: www.iovivat.info.
De entree is €7,50 en voor kinderen t/m 12 jaar €5,-. Wees welkom allen!
-
* AGENDA
-------------------------------------------------
September
3. 75e Reitdieptochten
9. Oud papier
21. Klaverjassen en sjoelen
23. Burendag Barbecue
Oktober
12. Klaverjassen en sjoelen
November
16. Klaverjassen en sjoelen
December
2. oud papier
21. Klaverjassen en sjoelen
2024:
2 maart & 1 juni oud papier
18 jan, 15 feb, 21 mrt en 18 apr klaverjassen en sjoelen
iets toevoegen aan de agenda ? laat het weten! (link) -
Deadline kopij nieuwe Gört vrijdag 8 september.