De literaire middag op 2 november a.s. is al volgeboekt.
U kunt zich eventueel op een wachtlijst laten plaatsen.
Zondag 2 november 2025 in de Doorrit bij Hammingh
Een Literaire Middag met Marjoleine de Vos
Marjoleine de Vos is columnist bij NCR Handelsblad. Haar colums over kunst, filosofie, literatuur en koken zijn geliefd bij een groot lezerspubliek.
Sinds haar eerste poëziebundel Zeehond graag in 2000 verscheen, publiceerde ze verschillende poëziebundels, die alle zeer goed werden ontvangen. Het wandelessay Je keek te ver werd eveneens een succes. Daarna publiceerde ze nog twee korte essays in boekvorm, En steeds is alles er, over missen en herinneren, en Zo hevig in leven, over sterfelijkheid. Tijdens deze Literaire Middag vertelt Marjoleine over haar werk, leest daaruit voor en beantwoordt vragen van het publiek.
Fluitist Robert-Jan van der Feen verzorgt muzikale entr’actes. Aansluitend is het mogelijk te genieten van een driegangen-buffet. We kunnen dan samen uitgebreid napraten en genieten van de sfeervolle doorrit en het buffet.
Overige gegevens
De Doorrit gaat open om 16.00 uur
Aanvang Literaire lezing : 16.30 uur
Entréeprijs : € 15,00 (incl. koffie/thee en iets lekkers bij binnenkomst)
Prijs Buffet: € 30,00
Prijs Entrée + Buffet: € 42,50
Reserveren: schurinkgarnwerd@planet.nl (betaling contant)

Veel plezier en succes gewenst Siegred!