Stratenvolleybal, wie doet er mee?

(ingezonden)
Het is bijna weer zover: het stratenvolleybaltoernooi van DIO komt er aan. Een vrolijke traditie in de sporthal van Ezinge met altijd een bonte verzameling overwegend ‘diskaant daipers‘. Met vedettes en passanten, autochtonen, verse import, talenten en onbekwamen, jong, oud, vitaal of stroef en roestig. Alles is van de partij en draagt bij aan de sfeer en gezelligheid. Vorig jaar ging Garnwerd met de 3e prijs naar huis. En ook dit jaar willen we graag met een gezellig team (of 2!) de boel gaan opleuken en wie weet weer een prijs mee naar huis nemen.

Lijkt je dit wat?
Sportiviteit en gezelligheid staan bovenaan. Acteertalent in het veld is gewenst:
Onbekwamen doen alsof ze wél iets kunnen. Gruwelijk goede volleyballers proberen juist heel middelmatig te lijken. De medium-spelers spelen vooral het spelletje mee.

De voorrondes zijn ’s avonds op maandag 20 en dinsdag 21 oktober, en de (hopelijk) finale is op vrijdag 24 oktober. Het is handig als je alle dagen beschikbaar bent, maar ook eendagsvliegen zijn welkom om hun kunsten te komen vertonen.

Herken je je in dit profiel?

Neem dan contact op met Garmt op: 06 12187909

We hopen je te zien!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.