Terugblik buitenles Kromme Akkers

(ingezonden)
Leerlingen obs de Kromme Akkers krijgen een hele dag buiten les

Een aantal Garnwerders zal zich afgevraagd hebben wat ze dinsdagochtend hoorden. In de dichte mist klonk een gitaar en vele kinderstemmen. De leerlingen van de Kromme Akkers hadden een buitendag en die begon met muziekles van juf Eline in de dichte mist: mooie klanken en een prachtig gezicht.


De rekenles kon ook gewoon plaatsvinden; verschillende objecten werden opgemeten waarna de kinderen de oppervlakte, omtrek en inhoud moesten uitrekenen. Mooie statistieken om straks ook te kunnen berekenen hoeveel mest er voor de moestuinbakken gehaald moet worden. Ook hadden de juffen een rekenspeurtocht uitgezet, werd er geknutseld en genoten de kinderen van de gymles in de buitenlucht.
Een mooiere dag hadden de leerkrachten en leerlingen voor deze buitenlesdag niet kunnen wensen, want nadat de mist was opgetrokken werd het heerlijk nazomerweer. Een leerzame en leuke dag! Voor herhaling vatbaar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.